Kdo jsme?

Mediv z.s. je nezisková organizace věnující se komunikačním dovednostem a řešení sporů.

m
Sledujte nás

Návštěva Damali Peterman

Damali Peterman, CEO a zakladatelka Damali Law LLC and Breakthrough ADR LLC instituce, je obchodní právnička, mediátorka, lektorka a specialista na řešení sporů. Svůj business řídí z New Yorku. Trénovala jednotlivce, společnosti, veřejné společnosti a úřady, univerzity a v neposlední řadě i mise sponzorované organizací Spojených národů a policejní oddělení po celém světe. My jsme se s ní setkali na mezinárodní studentské soutěži, kde byla jednou z profesionálů, porotců a později na jejím workshopu na téma negociačních technik. 

 

Naše další setkání bylo v Praze, kam se Damali chystala v rámci své cesty po Evropě. Přestože šlo o dovolenou, Damali velice ochotně souhlasila, že poctí svou návštěvou i jednu z pražských advokátních kanceláří, Kinstellar, pro které udělá pro bono jednu ze svých odborných coachingových přednášek. 

 

Poslední den, který strávila v Praze, tak věnovala dopoledne Kinstellaru, kde měla svou přednášku o komunikačních a přesvědčovacích dovednostech. Všichni přítomní koncipienti a advokáti si tak mohli vyzkoušet řešení modelových situací jako „dělení pomeranče“, nalézt a uvědomit si svůj preferovaný vyjednávací styl, stejně jako podívat se na humorná demonstrativní videa, jak nedělat vyjednávání. Damali s účastníky sdílela svoje pojetí hlavních principů negociace a zakončila doporučením literatury na téma negociačních technik a dalšími zdroji informací na toto téma, jako je Podcasts, Spotify, CastifyFM and www.breakthroughadr.com/podcast. Přítomní ocenili množství nových poznatků stejně jako přátelskou atmosféru a zábavnost a neformálnost celé přednášky. Damali na úplný závěr vyjádřila své pozitivní pocity ohledně celé akce a spolupráce s právníky z advokátní kanceláře Kinstellar. Na konci přednášky se všichni účastníci s Damali na rozloučenou vyfotili a z celé akce si odnesli mnoho užitečných informací a příjemných vzpomínek.

Vojtěch Hradečný
hradecny@mediv.cz
Bez komentářů

Okomentovat
You don't have permission to register