Kdo jsme?

Mediv z.s. je nezisková organizace věnující se komunikačním dovednostem a řešení sporů.

m
Sledujte nás

Diana Lokajíčková

Paralegal, Mediace, Negociace

Jako mladý mediační a negociační nadšenec věnuji svou kariéru ADR, mimosoudním řešením spor. V návaznosti na to svou praxi směřuji tímto směrem. Díky svým studentským aktivitám, zejména ve Spolku českých právníků Všehrd, jsem získal i cenné manažerské dovednosti.

Krátce o Dianě.

Diana Lokajíčkováje absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde ji čeká rigorozní řízení s její prací Mediace v praxi. Jejím hlavním zájmem je mediace a právní praxe, kde se věnuje zejména rodinnému právu, obhodnímu právu a smluvnímu právu jako advokátní koncipient.

Jako studentska se věnovala řadě mimoškolních aktivit, byla jednatelkou Spolku českých právníků Všehrd a dodnes v něm působí v rámci koordinace Alumni programu.

Mediace se stala jejím koníčkem už při studiích. Poprvé se s ní setkala v roce 2016, když vystudovala roční program Diplomatické Akademie Cyrila Svobody v Praze. Následně absolvovala certifikované školení v Krakově v Polsko, kde prošla 20hodinovým školením vedeným certifikovanými mediatory z Evropy a USA. Dále se účastnila celé řady soutěží zaměřených na vyjednávání a mediaci, ať již na národní úrovni, kde získala dvě první místa se svým kolegou Vojtěchem Hradečným, či na mezinárodní rovině, kde se jim podařilo postoupit do čtvrtfinále CDRC ve Vídni a následně reprezentovali ČR i na známé mediační soutěži ICC v Paříži.

Vedle toho je Diana ambasadorem britských společenství sdružující mediatory, SCMA (Standing Conference of Mediation Advocates) and AMATI (ASSOCIATION OF MEDIATION ASSESSORS, TRAINERS, AND INSTRUCTORS).

 

Vzdělání

Univerzita Karlova

rigorozní řízení - téma práce: Mediace (studuje)

Základní kurz etického poradentství

česká společnost paliativní medicíny (2019)

Univerzita Karlova

pod vedením PhDr. Lenky Polákové a Mgr. Robina Brzobohatého (2019)

Kurz Transofrmativní mediace

Právnická fakulta (2019)

Mediační certifikace v Krakově

40hodinové školení (2016)

Diplomatická Akademie Cyrila Svobody v Praze

Absolvování v roce 2016

Zkušenosti

Constelius s.r.o.

Advokátní koncipient

Mediv z.s.

Zakladatelka

PRK Partners s.r.o.

Právní asistent

Ambasador AMATI a SCMA

Ambasador

Ambruz & Dark Deloitte Legal

Právní asistent

Spolek českých právníků Všehrd

Jednatelka (2016), Místostarostka (2019)

You don't have permission to register